Категорії
Семінари

Користування інструментами Google

Онлайн курс сертифікованих навчань з користування інструментами Google передбачає отримання базових навичків використання таких сервісів, як Gmail, Google Classroom, Google Meet, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Календар, Google Сайти, Google Задачі, Google Нотатки.

Курс націлений на підвищення цифрової компетентності публічних службовців через виконання конкретних практичних вправ та завдань, з якими часто можна стикнутися у своїй професійній роботі в Інтернеті.

Інструменти Google дозволяють ефективно побудувати командну роботу онлайн, а також оптимізувати повсякденні процеси.

Структура курсу передбачає опрацювання таких тем:

 1. Забезпечення особистої цифрової безпеки і безпеки організації.
 2. Ефективне налаштування та організація роботи з електронною поштою через Gmail.
 3. Індивідуальна та командна робота з документами онлайн через Google Диск.
 4. Збір та обробка статистичних даних з використанням Google Форм та Таблиць.
 5. Планування роботи команди та побудова зовнішньої і внутрішньої комунікації через Google-сервіси.

Курс складається з теоретичних відео-уроків та самостійного виконання практичних завдань. Загальна тривалість теоретичної та практичної роботи складає приблизно 16 годин.

Після проходження курсу та успішного складання онлайн іспиту, передбачається видача сертифікату зазначеного зразка (0,7 кредитів ЄКТС).

Розробник курсу: Юрій Антощук, тренер із нових медіа та консультант із запровадження ІКІТ у діяльність організацій, сертифікований майстер-фасилітатор Британської Ради, співзасновник Peak Deals, OpenSchool(TM) та освітнього центру OpenSchool, голова Фонду “Об’єднання”. Професійну тренерську діяльність веде з 2010 року. Автор ряду онлайн курсів із використання цифрових технологій та методичних видань і досліджень.

Курс підготовлений в рамках реалізації проєкту «Розроблення системи е-звітування щодо стану виконання державних документів з ґендерної рівності на місцевому рівні», який впроваджується Київським інститутом гендерних досліджень у співпраці з Національною соціальною сервісною службою України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Категорії
Семінари

Управління власними даними на Google Maps

Картами Google користуються мільйони українців, і ми хочемо допомогти школам вашого міста правильно та безпечно керувати своїми даними на Google Maps, швидко інформувати батьків і громаду міста про свої заходи, новини та публікувати іншу важливу інформацію

Запрошуємо представників закладів освіти переглянути семінар, де ми навчимо керувати власними даними на Картах і в Пошуку Google, розкажемо як спілкуватися з громадою міста та яким чином аналізувати статистичні дані через інструмент “Google Мій Бізнес”.

Семінар проводить Олег Костюкевич, сертифікований фотограф Google; експерт по розміщенню інформації; продуктовий експерт Google Maps, Google My Business. Учасник програми цифрове перетворення України. Директор digital агентства Lionest 360.

Ви можете переглянути безкоштовно семінар за цим посиланням. Якщо ж вам потрібні матеріали навчання та сертифікат (на 2 години/0,06 кредиту ЄКТС), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Комунікація шкіл у публічній площині

Мета цього відео курсу допомогти закладам освіти більш ефективно публічно комунікувати з їхньою аудиторією, стейкхолдерами – батьками, учнями, меценатами, журналістами тощо.

В цьому курсі зібрані рекомендації та поради від журналістів і медіа-експертів як школам можна будувати дружні відносини зі ЗМІ, як про себе говорити і розказувати про свої події на телебаченні, у соціальних медіа, як формувати стратегію діяльності у соціальних мережах, що публікувати у Facebook, Instagram, TikTok, як можна використовувати чати, чатботи і Google Карти.

Цей курс буде корисним як директорам, так і вчителям українських закладів освіти. Він допоможе учасникам набути нових теоретичних знань і практичних навичок у сфері публічних комунікацій онлайн.

Після проходження курсу та здачі “екзамену”, ви можете отримати сертифікат, тривалістю 4 години (0,13 ЄКТС).

Курс розроблений Фондом “Об’єднання” в рамках проєкту «Локальні дії: Глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому курсі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Тренери курсу:

 • Юрій Антощук, голова Фонду “Об’єднання”, співзасновник OpenSchool, фасилітатор, консультант запровадження ІКТ
 • Іван Антипенко, журналіст, медіа тренер
 • Яніна Лєбєдєва, тележурналістка
 • Олег Костюкевич, експерт по розміщенню інформації, продуктовий експерт Google Maps, Google My Business
 • Андрій Жнивін, директор ГО “Центр досліджень суспільства”, співзасновник OpenSchool
 • Ольга Чепель, виконавча директорка Молодіжного центру Волині
Категорії
Семінари

Нетривіальний підхід до проведення позакласних заходів: методи генерування нових ідей

Потрібні методи генерування нових ідей?

На семінарі:

 • ви дізнаєтеся про основні методи генерування ідей;
 • ви розберетеся, що таке дизайн-мислення та як його можна застосовувати в професійній діяльності;
 • ми поговоримо про можливості залучення учнів до процесу створення нових заходів;
 • ви зможете познайомитися з кращими практиками реалізованих проєктів в наслідок ефективної співпраці на етапі генерування ідей.

Семінар проводить Аліна Познанська – тренерка, фасилітаторка, майстер-фасилітаторка Британської Ради, авторка соціальних проєктів та фільмів, івент-менеджерка, співзасновниця бренду POZNANSKI.

Якщо вам потрібні матеріали навчання та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Як зробити ефективну та «смачну» презентацію для молоді?

Хочете, щоб ваші презентації були максимально ефективними та впливали на молодіжну аудиторію, формували позитивні рішення чи ставлення у слухачів?

На семінарі ви:

 • отримаєте знання, щодо основ формування структури презентації для різних аудиторій та ефекту на слухача;
 • дізнаєтесь як формувати логіку слайдів, правильні методи поділу презентації на теоретичні та практичні блоки;
 • навчитесь інструментам дизайну та моделювання тексту, теорії кольорів впливу, контрасту, симетрії та користування фотографіями як елементами емоційного забарвлення;
 • опануєте основні методики для презентації, ораторства, акцентах та контролю аудиторії..

Семінар проводить Захарій Ткачук – тренер програм молодіжної роботи та політики ГО «Молодіжна Платформа», засновник Молодіжного центру Волині, мастер-фасилітатор програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні..

Якщо вам потрібні матеріали навчання та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Як долучати молодь до своїх заходів?

Мета семінару: надати знання та навички для учасників навчання, щодо методики організації заходів із 3х складових: користь, спроможність, підтримка, для підвищення кількості залученої молоді до подій та формуванні «теплого» середовища молодіжного працівника.

Завдання:

 • Обговорити основні елементи «поганого» заходу і чому молодь не приходить на ваші події.
 • Дізнатися про методику організації події через трикутник: 🧩 користь (що конкретно отримає молода людина від вашого заходу?) 🧩 спроможність (чи вона має знання та вміння щоб брати участь?) та 🧩 підтримка (вихід із зони комфорту – це виклик для молоді, варто знати як підтримати учасників події, щоб вони не боялися прийти).
 • Практично пропрацювати за заданою моделлю 4 кейси організації заходу на певну тематику.

Семінар проводить Захарій Ткачук – тренер програм молодіжної роботи та політики ГО «Молодіжна Платформа», засновник Молодіжного центру Волині, мастер-фасилітатор програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні..

Якщо вам потрібні матеріали навчання та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Проєктний менеджмент як невід‘ємна складова сучасної освіти

 

На семінарі ми:

 • розберемося, що таке проєктний менеджмент;
 • дізнаємося, яким чином застосовувати проєктний підхід в умовах сучасної освіти;
 • поговоримо про можливості залучення учнів до проєктів та співпраці з іншими інституціями в громаді;
 • познайомимося із можливостями написання проєктних заявок та пошуку коштів на реалізацію ідей.

Семінар проводить Аліна Познанська – тренерка, фасилітаторка, майстер-фасилітаторка Британської Ради, авторка соціальних проєктів та фільмів, івент-менеджерка, співзасновниця бренду POZNANSKI.

Зверніть увагу, ви можете безкоштовно переглянути семінар за посиланням. Якщо вам потрібні матеріали та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Інструменти для вирішення конфліктів: важливі навички для освітян

 

На семінарі ми:

 • дізнаємося, якими є психологічні особливості поведінки в конфлікті і чому на це варто зважати;
 • розберемося, як не тільки вирішити проблему, але й зберегти стосунки;
 • поговоримо, чи може конфлікт бути не тільки кризою, але й можливістю;
 • познайомимося із інструментами медіації, які можна використовувати у будь-якій конфліктній ситуації.

Семінар проводить Анна Гладка – тренерка, фасилітаторка, майстер – фасилітаторка Британської Ради, національний консультант проекту Ради Європи, учасниця річної міжнародної програми “Інженери порозуміння”, вивчає та практикує ненасильницьку комунікацію (NVC за Маршаллом Розенбергом) з 2016 року.

Зверніть увагу, ви можете безкоштовно переглянути семінар за посиланням. Якщо вам потрібні матеріали та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.

Категорії
Семінари

Теорія поколінь. Як достукатися до сучасної молоді?

 

На цьому онлайн семінарі ми поговоримо про сучасну молодь і чому вона «така». Ми будемо користуватися наявними дослідженням і концепціями, щоб зрозуміти мотивацію молоді, їх цінності та світосприйняття.

Під час семінару ми дізнаємося про:

 • теорію поколінь від американських вчених Нейла Хоува (Neil Howe) та Вільяма Штрауса (William Strauss).
 • хто такі міленіали і зумери та чому скоро 75% ринку праці буде належати саме цій молоді.
 • як мотивувати, комунікувати та карати таку молодь.
 • як стати для них авторитетами і залучити до активного соціального життя.
 • 10 способів виявити із якого ви покоління.

Семінар проводить Захарій Ткачук – тренер програм молодіжної роботи та політики ГО «Молодіжна Платформа», засновник Молодіжного центру Волині, мастер – фасилітатор програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні.

Зверніть увагу, ви можете безкоштовно переглянути семінар за посиланням. Якщо вам потрібні матеріали та сертифікат (2 ак.години), тоді необхідно оплатити ці послуги.