Категорії
Семінари

Комунікація шкіл у публічній площині

Статус
Не розпочато
Ціна, грн
Безкоштовно

Мета цього відео курсу допомогти закладам освіти більш ефективно публічно комунікувати з їхньою аудиторією, стейкхолдерами – батьками, учнями, меценатами, журналістами тощо.

В цьому курсі зібрані рекомендації та поради від журналістів і медіа-експертів як школам можна будувати дружні відносини зі ЗМІ, як про себе говорити і розказувати про свої події на телебаченні, у соціальних медіа, як формувати стратегію діяльності у соціальних мережах, що публікувати у Facebook, Instagram, TikTok, як можна використовувати чати, чатботи і Google Карти.

Цей курс буде корисним як директорам, так і вчителям українських закладів освіти. Він допоможе учасникам набути нових теоретичних знань і практичних навичок у сфері публічних комунікацій онлайн.

Після проходження курсу та здачі “екзамену”, ви можете отримати сертифікат, тривалістю 4 години (0,13 ЄКТС).

Курс розроблений Фондом “Об’єднання” в рамках проєкту «Локальні дії: Глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому курсі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Тренери курсу:

  • Юрій Антощук, голова Фонду “Об’єднання”, співзасновник OpenSchool, фасилітатор, консультант запровадження ІКТ
  • Іван Антипенко, журналіст, медіа тренер
  • Яніна Лєбєдєва, тележурналістка
  • Олег Костюкевич, експерт по розміщенню інформації, продуктовий експерт Google Maps, Google My Business
  • Андрій Жнивін, директор ГО “Центр досліджень суспільства”, співзасновник OpenSchool
  • Ольга Чепель, виконавча директорка Молодіжного центру Волині